امروزه در جهان اینترنت و مباحث مربوط به آن از اهمیت خاصی برخوردار می باشد اما در کشور ما آنچنان که شایسته است به این موضوع اهمیت داده نشده است.

مدیران سایت ایران سیتکو با اعتقاد به این اینکه اینترنت یکی ار رسانه های مفید و قدرتمند است و می تواند در ترویج و تبلیغ مذهب و اعتقادات دینی مؤثر واقع شود وارد این عرصه شده و سعی نموده اند با بحره گیری از فن آوری روز، انشا الله گامی هرچند کوچک در راستای گسترش اسلام و ارزش ها و اعتقادات اسلامی بردارند.از آنجا که انجام هرگونه فعالیت در این زمینه و عملی ساختن طرح های مرتبط ، نیاز به هزینه کافی دارد،سایت ایران سیتکو نیز مشابه با سایت های دیگر مرکز فناوری اطلاعات تخصصی ایران ، با هدف تأمین هزینه های مورد نیاز جهت موارد فوق الذکر راه اندازی شده است. تا ضمن تأمین هزینه های لازم بتواند استقلال خویش را نیز حفظ نماید و بدون وابسته بودن به گروه و ارگان خاصی در این زمینه فعالیت نماید. با اینکه هنوز بیش از سه سال از راه اندازی سایت نمی گذرد اما یاری خداوند و تجربیات تلخ و شیرین گذشته باعث شده ایران سیتکو در لیست سرشناس ترین و برگترین ارائه کنندگان خدمات اینترنتی در زمینه هاست ، ثبت دومین و تجارت الکترونیک قرار گیرد و توفیق ادامه فعالیت داشته باشد.

در کل خدمات ایران سیتکو را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

1- ثبت دومین

2- اختصاص فضا و ارائه هاستینگ و اجاره و مدیریت سرورهای اختصاصی( استفاده از سرور های قدرتمند در دیتا سنترهای معتبرجهان)

3- طراحی وب (  طراحی و اسکریپت نویسی سایت های قدرتمند و پیاده سازی بانک های اطلاعاتی با استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای)

4- تجارت الکترونیک ، ارائه کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت و راه اندازی سیستم های پرداخت آنلاین

5- تبلیغات اینترنتی و بهینه سازی سایت ها، جهت بدست آوردن رتبه های بالا در موتورهای جستجو

6- ارائه خدمات گسترده پیام کوتاه با امکانات متنوع